Nowe samochody w 2022 – Premiery

Mimo ciężkich czasów na rynku motoryzacyjnym spowodowanych przez kryzys, który przyniosła ze sobą pandemia koronawirusa produkcja nie ustaje i tworzone są coraz to nowsze modele pojazdów. Premier na rok 2022 jest całkiem sporo i są zdecydowanie warte uwagi osób, które cierpliwie przez lata odkładały pieniądze na porządny, nowoczesny samochód. Na rok 2022 przewiduje się następujące samochody nowe.

Volkswagen T-Roc – Ciekawe odświeżenie Crossovera

Samochody marki Volkswagen od dawna królują na Polskich drogach. Są one coraz bardziej unowocześniane, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających sympatyków tej marki. Tak jest w przypadku Volkswagena T-Roc. Jest to Crossover, który zyskał bardzo przyjemny dla oka facelifting. Głównej zmianie jak przy liftingach tego typu uległy reflektory i zderzaki. W pojeździe zostały zastosowane pionowe światła LED do jazdy dziennej. Zmianie uległy również dostępne do tego pojazdu felgi. Sympatycy luksusów w samochodach z pewnością docenią zmianę wnętrza. Plastiki, które nie zadowalały swoim wyglądem zostały zmienione na materiał miękki. Ciekawie prezentują się również systemy wspomagania jazdy. Jest to pomocny pakiet IQ. Drive Travel Assist.

Ford Ranger – Coś dla miłośników amerykańskich aut

Ford Ranger nowej generacji, która planowana jest na 2022 nawiązuje do aut amerykańskich. Jest to duże, przestronne auto, które posiada bardzo dużą przestrzeń ładunkową. Ten pojazd typu pickup posiada charakterystyczne reflektory o kształcie litery C. Jeżeli chodzi o wnętrze to pojazd ten wyposażono w ciekawy ekran dotykowy. Co do silników to możemy tutaj liczyć na 3 litrowe V6 (Diesel).

Porsche 718 Cayman GT4 RS – Super szybki pojazd

O wersji GT4 RS mówi się, że jest to najszybszy wariant do tej pory. Nic zresztą dziwnego, gdyż silnik o mocy 500 KM i pojemności 4 litrów mówi sam za siebie. Samochód ten osiąga setkę niemalże w 3.2 sekundy co jest znakomitym wynikiem. Komfort jazdy zapewniają ciekawe rozwiązania aerodynamiczne jak też regulowane zawieszenie.

Nowy Range Rover – Stylowy wygląd i mocny silnik

Range Rover planowany na 2022 wygląda tak jak wyglądać powinien. Prezentuje się bardzo stylowo i szlachetnie. Na tylnej części pojazdu zamontowane zostały pionowe światła, które połączone czarnym paskiem dają bardzo ciekawy efekt, jeżeli chodzi o design. Samochód posiada ciekawe systemy redukcji szumów. W samochodzie dostępny jest dotykowy ekran pozwalający na zarządzanie samochodem. Samochód prezentuje też ciekawą gamę silników, do których należy, chociażby benzynowe 3.0 o mocy 395 koni mechanicznych.

Suzuki S-Cross – Wizualnie większy pojazd

Samochód Suzuki S-Cross mimo swoich małych rozmiarów wygląda na większego niż wcześniej. Zostały tam zastosowane ciekawe rozwiązania aranżacyjne, które sprawiają, że auto tę sprawia wrażenie większego nawet wewnątrz. Samochód ten będzie można zakupić już od 97 500 zł.