Najlepsze samochody używane SUV

Chcesz znaleźć niedrogiego SUV-a? Zobacz listę najlepiej używanych SUV-ów w 2021 roku. Kupowanie zupełnie nowego SUV-a może być ekscytujące, ale kupując używany samochód, będziesz miał więcej pieniędzy w kieszeni a za kilka lat znacznie mniejszą utratę wartości. SUV-y to naprawdę bardzo popularne samochody osobowe ostatnich lat. Jedną z największych obaw przy zakupie nowego samochodu jest znaczna utrata wartości w czasie. Może się to znacznie różnić w zależności od producenta i modelu, a także może różnić się w zależności od poziomu wyposażenia. Zatem jakie są najlepsze, najbardziej popularne używane SUV-y?

Skoda Karoq to fantastyczny wybór według wielu właścicieli. Dobrze zaprojektowany samochód, świetne wnętrze nadal wygląda dobrze mimo upływu lat. Wnętrze jest przestronne, a duży bagażnik o pojemności 479 litrów można zwiększyć do 588 litrów dzięki systemowi siedzeń „Varioflex”, dostępnemu we wszystkich wersjach wyposażenia oprócz SE. Wybór silników zaczyna się od turbodoładowanego 1,0-litrowego silnika benzynowego, który zapewnia przyzwoite osiągi, ale dostępny jest również mocniejszy 1,5-litrowy silnik benzynowy. Opcje wysokoprężne obejmują jednostki 1,6 i 2,0 litra, które są bardziej ekonomiczne.

Oparty na Mazdzie 2 CX-3 jest SUV-em najbardziej przypominającym samochód sportowy dzięki ostrej stylistyce i charakterystycznym wrażeniom z jazdy. CX-3 jest praktyczny jak na kompaktowy SUV, ale nie jest niestety liderem w swojej klasie. Posiada 350-litrowy bagażnik i płaską podłogę po złożeniu siedzeń, co sprawia, że jest bardzo praktyczny. Mazda słynie z budowania niezawodnych samochodów, a CX-3 nie jest wyjątkiem.

Jeśli szukasz dużego SUV-a o wyrazistym designie i przystępnych kosztach eksploatacji to Renault Kadjar będzie doskonałym wyborem. Kadjar dobrze wykorzystuje dostępną przestrzeń dzięki bagażnikowi o pojemności 470 litrów, który jest więcej niż wystarczający dla większości rodzin. Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność zwiększa się do 1470 litrów. Kadjar wygląda jak produkt wysokiej jakości dzięki miękkim materiałom i bogatemu wyposażeniu, w tym dwustrefowej klimatyzacji, bezkluczykowemu uruchamianiu i nawigacji satelitarnej. Nasz wybór silników to 1,5-litrowy diesel dCi.